کتاب جنبه های تاریک نشان سپاری توسط رابرت ادواردز، کارشناس نشان  سپاری و بنیانگذار  franchisecity نوشته شده است.

این کتاب رازها و تاکتیک هایی را که شرکت های نشان سپار نمی خواهند شما بدانید را برملا می کند!اگر قصد سرمایه گذاری در این صنعت را دارید، مطالعه این کتاب برای شما ضروری است .

در حین خواندن این کتاب، به خاطر داشته باشید که در میان صدها برند بد تا متوسط، نشان سپار خوب (وعالی) وجود دارند. اگر نشان سپاری با احتیاط انجام شود، می تواند یک مشارکت سالم بین دوطرف که هدف مشترکی دارند ایجاد کند.

بخش اول این کتاب بر جنبه های منفی صنعت نشان سپاری تمرکز دارد و خریداران را در مورد ترفند های استفاده شده توسط نشان سپارهای غیر اخلاقی آموزش می دهد. ما ترجیح می دهیم روی نکات منفی تمرکز نکنیم، اما خریداران باید فریبکاری هایی را که در این صنعت وجود دارد، درک کنند. ما نشان خواهیم داد که چگونه دست اندر کاران در صنعت نشان سپاری در کنار رسانه ها کار می کنند تا خریداران را متقاعد کنند، فریب دهند و آنها را به تصمیم گیری هایی که اغلب فاجعه آمیز هستند ترغیب کنند.

هنگامی که جنبه تاریک این صنعت را پوشش دادیم، نیمه دوم کتاب روی نکات مثبت نشان سپاری تمرکز می کند . ما استراتژی های عملی را برای انتخاب و بررسی نشان سپاری شما و تصمیم گیری آگاهانه برای خرید را ارائه می دهیم .

ما بزرگترین اشتباهات خریداران را در هنگام انتخاب نشان سپار، نحوه اجتناب از آنها و موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد .همچنین میانگین درآمد نشان سپاری در چند صنعت را پوشش خواهیم داد. وقتی نشان سپاری به درستی انجام شود ، یک مدل تجاری تثبیت شده ، یک برند شناخته شده، پشتیبانی و آموزش برای کمک به شما برای ایجاد یک تجارت بزرگ ارائه می دهد. وقتی اشتباه انجام شود، اغلب منجر به دردسر و فاجعه مالی می شود.

بیایید یاد بگیریم که چگونه آنها را از هم جدا کنیم !

به امید روزی که نشان سپاری در کنار صنایعی مانند املاک، بیمه و خدمات مالی در قرن بیست و یکم تحت نظارت قانونی قرار گیرد.

لطفا جهت سفارش کتاب فرم زیر را تکمیل فرمایید.

فرم سفارش کتاب